Rajčata pro rok 2020



host - 168.29 (?)
25.11.2020 18:13

taky bych se rád podíval. Walter

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  16,  17   
                     
Milan HP - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2755) - 6.138 (?), 23.11.2020 11:35

Vladimíre, naprosto rozumím, proč jsi to vlákno nechal plavat. Já tam na bramborách taky založil vlákno s dotazem, žádná reakce, tak jsem ho vymazal. Já své Hokus Pokus vlákno udržuju v chodu jako deníček.smiley

Vůbec nevadí, že jsou dříve narozená, myslím ta semínka. Jedno určitě vzejde a to stačí. A já to pak zhodnotím až do alelujá. Už sis určitě všimnul, že jsem psavec a dělám to rád.

Díky a měj se.

Milan

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 61.132 (?), 25.11.2020 10:22

Sedmnáctého jsem vysel šest odrůd a zatím je mám za oknem. Jsou v pohodě. Teď trávím čas doma prací na své databázi rajčat (seznam odrůd rajčat, které jsem pěstoval od roku 2014), včetně fotek a popisu.

           Vladimír

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Milan HP - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2755) - 6.138 (?), 25.11.2020 17:52

Předpokládám, že už klíčí. Jaké jsi dal odrůdy, znám některé z nich?

Ty už jsi něco z databáze zveřejňoval, je to šikovné. Hodíš to sem?

Milan

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 168.29 (?), 25.11.2020 18:13

taky bych se rád podíval. Walter

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3239) - 61.94 (?), 25.11.2020 19:59

Tu databázi mám jako webovou stránku. Dnes jsem tam zadával víc jak dvě hodiny jména rajčat, která jsem za posledních pět let pěstoval. Zbývají mně odrůdy, které mám nachystané pro příští rok. Potom přidám popisy všech a fotky. Největší problém bude s fotkamí, musím je zmenši tak na nějakých 10 kB, aby se do té databáze vešlo cca tisíc rajčat. Očekávám, že najdu další spoluprcovníky, mám příslib Evy. Databáze bude koncipována jako "Co se v Česku a na Slovensku pěstuje".

Vyséval jsem determinantní odrůdy, které budu pěstovat v pařeništi. Nic zajímavého- Sarayev Gruntovyi, 0-33, Jagodka, Maglia Rosa, EM Champion a Sophie´s Choice. S klíčením jsem měl problém u Maglia Rosa, ze čtyř semen mně vyklíčilo jen jedno (semena stará z roku 2014). Dnes jsem dosel osm dalších semen (posledních). Potřebuji dvě rostliny.

Taky mne zajímá co kdo budete v příští sezóně pěstovat. Myslím si, že už je zde tak málo diskutujících, že bysme toto téma měli udržovat při životě.

           Vladimír

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mir - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (136) - 36.244 (?), 26.11.2020 14:48

Zdravím, Vaše webová stránka vypadá dobře, je přehledná, ale ještě si pěkně máknete. Mirek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 61.94 (?), 26.11.2020 17:31

Je to opravdu makačka. Asi jsem přecenil své síly. Budu rád, když to dokážu do konce zimy. Jde to pomalu, hlavně stvořit ty popisy.

           Vladimír

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Milan HP - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2755) - 6.138 (?), 26.11.2020 20:35

Držím Ti palce. Nepospíchej. Je to skvělá pomůcka. Bohužel se svými téměř nulovými zkušenostmi Ti nemůžu pomoct. S Evou už jsi mluvil?

Vladimíre, co je to GRV? Byl jsem se podívat na Tvých stránkách a hned jsem narazil na něco neznámého. No a taky jsem viděl, že to nebudeš mít snadné: je to hodně ambiciózní projekt.

Milan

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 61.94 (?), 26.11.2020 23:01

GRV to jsem já. Předpokládám, že tam bude dávat také Eva (aspoň to přislíbila) a třeba někdy i ty ty tvoje protiplísňové. Každý bude mít svou značku. Tu moji už mám na TatianaTOMATObase, jen před tím mám CZ.

           Vladimír

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
<  16,  17   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika