Postupně hnijou všechny papriky



host - 61.106 (?)
26.8.2011 0:02
Paprika je rostlina krátkého dne a plody se začnou vybarvovat právě v době kratších a chladnějších dnů, ale aby jste se toho dočkal, tak ty narostlé zelené, které jinak budou hnít, nutno zavčas obírat, ať rostlinám neopadávají květy a nasazují další plody, jenž se později i vybarví. Pozor však na přílišnou vlhkost, to znamená skleník - f'óliovník větrat a volně venku proti dešťům a silnějším studeným větrům papriky krytem chránit. 0.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
The_DoctoR - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (102) - 105.117 (?), 25.8.2011 12:19, zobrazeno: 5866x

Viz foto, co s tím? Papriky mám již měsíc ve stádiu zeleném a čím déle jsou tím častěji se objevuje tato plíseň a papriky jsou v háji :(Jsou to červené, ale je otázka, jestli je nemám trhat zelené, abych o ně nepřicházel? :(Zatím se žádná ani nezbarvila a to už jsou asi přes měsíc zelené... Jsem z toho zoufalý..


Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 25.112 (?), 25.8.2011 21:30

Mám ve skleníku zrovna takhle zelené kapie(přestože mají být červené) a jíme je už tak 6-8 týdnů, jsou moc dobré.Teprve teď začínají ty dorůstající lehce červenat.Jinak od začátku trhám všechny plody které se mi zdají dost velké aby se rostlina nevysilovala a plodila další.Ve spíži ve tmě jsem jednu zapoměla asi 10 dní a krásně zčervenala.Jitka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 61.106 (?), 26.8.2011 0:02
Paprika je rostlina krátkého dne a plody se začnou vybarvovat právě v době kratších a chladnějších dnů, ale aby jste se toho dočkal, tak ty narostlé zelené, které jinak budou hnít, nutno zavčas obírat, ať rostlinám neopadávají květy a nasazují další plody, jenž se později i vybarví. Pozor však na přílišnou vlhkost, to znamená skleník - f'óliovník větrat a volně venku proti dešťům a silnějším studeným větrům papriky krytem chránit. 0.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika