Příspěvky uživatele - The_DoctoR

Jak zlikvidovat plevel?, 31.3.2022
Zdravim. Jak co nejlevneji, chemicky odstranit plevel, vse zelene, pred osetim zahradky o velikosti 50m2?.Roundup mi přijde celkem drahy. Dekuji. Adam
Malý bazén svépomocí?, 10.1.2015 Obsahuje fotku
Rád bych si na zahradě postavil nějaké malý bazének, viz foto. Co k tomu mimo hodně ruční síly pro vykopání jámy budu potřebovat? Díky. A.
Co mám s rajčaty?, 7.7.2014 Obsahuje fotku
Toto se mi objevilo z ničeho nic, ze dne na den, večer to tam nebylo a ráno už ano, zajímavé...?
Kam je sveden tento okap?, 26.5.2014
Ne každý je technicky zručný a má odvahu něco rozkopat...-) Jinak u chaty je septik bezkomorový a prý trativod, takže myslíte, že to má něco společného?
Kam je sveden tento okap?, 26.5.2014 Obsahuje fotku
Předchozí majitel mi k tomu nic nemohl říct, neví o tom. Ale musí to přeci někam téct? Pokud by to teklo volně do půdy, tak by to ani půda při dešti nepobrala? A chata by se akorát podemlela? Co si o tom myslíte? Když jsem se ho ptal, jeslti to jde... celý příspěvek >
Co s těmito rybízy?, 26.5.2014 Obsahuje fotku
Mám zahrádku nově, jak s nimi naložit? Co byste doporučili? Nějak spoutat, aby šlahouny nepadaly okolo? A jak se vám zdají kondičně? :) Díky. R.
Co s touto třešní?, 26.5.2014 Obsahuje fotku
Jak se Vám jeví? Mám ji nějak zastříhat, nebo raději pokácet? Nevím, jaká byla loňská úroda, protože mám pozemek asi půl roku... Posílám foto i detaily... Děkuji. R.
Zelenina kdy ven?, 19.4.2014
sklěník právě nemám, ale vypadá to, že by mohlo už být přes noc přes 5 stupnů, mám ale radši ještě počkat?
Zelenina kdy ven?, 19.4.2014 Obsahuje fotku
Jak na tom je moje zelenina? Budu ji mit venku v kyblich, zatim ji mam na parapete, ale uz kelímky asi nestačí. Kdy mohu vysadit ven?
Rajčata a zálistky - otázky, 11.6.2013 Obsahuje fotku
Pokud chci mít rajčata raději nižší, co doporučujete, nevyštipovat? Zasílám fotografie, abych se ujistil, zda je vše tak jak má. První foto, je správně vyšpitnuté? Druhé foto, co z toho vyštipnout a jestli vyštipnout?
Rajčata a zálistky - otázky, 11.6.2013
Mám pár otázek k zálistkům u rajčat. Radí se je vylamovat, ale: 1)Vylamovat do jaké výšky rajčete? 2) Jak poznám, že se jedná o zálistek, když přibližně ve výšce 1m se rajčata rozvětvují? 3) Čemu vylomení zálistku pomůže, když jsou na něm... celý příspěvek >
Vítr = polámané papriky, 26.5.2013
Máte podobný problém? Mám dost polámané listy paprik, i nové lístky, dostanou se z toho papriky? Ty nárazy větru jsou na nové papriky šílené a to je mám poctivě přivázané k tyčkám :(
Noční teploty kolem 5 stupňů, 24.5.2013
ok, děkuji za info, jak papriky tak rajčata již nasazují ke květům a tohle počasí se jim zrovna nelíbí, úrada bude opožděná :(
Noční teploty kolem 5 stupňů, 24.5.2013
Co to udělá s rajčaty a paprikami? Připomínám, že je mám na balkoně v 8. patře, samozřejmě nezatepleném. Mám se toho bát? Bohužel místo, abych je dal dovnitř moc nemám :-/
Zlomené rajče Venus, 18.5.2013
Ahoj. Zlomilo se mi rajče Venus, v půlce, vršek jsem opět zasadil do hlíny, sice je uvadlé, ale chytne se? :-/
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika