Postřik proti plísni na rajčatech



host - 47.93 (?)
24.5.2011 9:23

no ano, to je smutný fakt -  nejmenovaná agro firma leje asi do receptáře pěkné peníze, takže je reklama na ni skoro furt a vše se používá jen z oné firmy.. paní, co sadila okurky mě přišla až praštěná-pokud bych spočítal náklady na 2 bedny okurků, tak se mi je vyplatí koupit, protože paní tam lila hnojiv jako by to sadila někde v mrtvé zóně.. já hnojím jen a pouze cereritem a okurky mám krásné..  je to škoda, nebylo nad starý dobrý nekomerční receptář...

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
flint madox - (22) - 129.199 (?), 19.5.2011 22:18, zobrazeno: 16064x

Kdy jese provádí 1.postřik proti plísni na rajčatech Kuprikolem nebo podobnými přípravky

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 155.121 (?), 20.5.2011 9:41

S postřiky se začína kolem 20. června. Kuprikol oddaluje zrání, proto je vhodnější až ke konci vegetace. Lepší na začátek je ORTIVA nebo RIDOMIL.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 35.222 (?), 20.5.2011 10:35

První postřik se provádí po odkvětu rajčat, malé plody v této době nemají ještě ochrannou vrstvičku.  Následně dle předpovědi počasí. Cirka, pokud jsou hlášeny dllouhodobé deště. Postřik obecně oddaluje zrání rajčat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 47.93 (?), 23.5.2011 10:43

no, nevim... včera jsem se díval na Přemeta a jeho rady a byl tam nějaký pán a ten tvrdil- po zasazení rajčat počkat cca týden a po té provést 3x preventivní postřik proti plísni.. tak nevim jak to je... prej s emusí provést systémovým postřikem..

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 76.254 (?), 24.5.2011 8:14

Jenom bych chtěl upozornit, že Receptář se stal reklamním pořadem dvou firem a tudíž logicky radí tak, aby co nejvíce prodali. Kolik různých "přípravků" použila paní Dušková, než zasela okurky??? Takže pozor - díváte se na reklamu, i když velmi umně zabalenou do "rad"...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 47.93 (?), 24.5.2011 9:23

no ano, to je smutný fakt -  nejmenovaná agro firma leje asi do receptáře pěkné peníze, takže je reklama na ni skoro furt a vše se používá jen z oné firmy.. paní, co sadila okurky mě přišla až praštěná-pokud bych spočítal náklady na 2 bedny okurků, tak se mi je vyplatí koupit, protože paní tam lila hnojiv jako by to sadila někde v mrtvé zóně.. já hnojím jen a pouze cereritem a okurky mám krásné..  je to škoda, nebylo nad starý dobrý nekomerční receptář...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?13.6.2024
Kouří do místnosti10.6.2024
Traverzy IPE5.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?1.6.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika