Příspěvky uživatele - flint madox

Jak ochránit zelí před běláskem zelným?, 6.7.2014
Má někdo zkušenost jak ochránit zelí před běláskem kromě chemie a sběru vajíček?Jak dlouho trvají nálety běláska?Děkuji
Přihnojování révy, 20.4.2014
Mám 2 roky starou révu a chci se zeptat čím ji nejlépe přihnojovat.Je dobrá i rašelina?Děkuji Sandy
Kultivátor Hecht 737, 10.4.2014
Má někdo zkušenost s tímto kultivátorem?Před koupí bych rád poznal nějaké připomínky.Mám políčko cca 1 ar, každoročně obdělávané.Děkuji Sandy
Partenokarpické okurky, 16.3.2014
Rád bych znal odrůdy part.karp.okurek, kromě mě již známých odrůd Sonada F1 a Harriet F1.Děkuji
Míchání kvasu, 9.10.2013
Chybí mě asi 10 kg broskví, abych měl minimální množství do pálenice/cca 10%/.Mohu to doplnit tykví Hokaido, případně co přidat když nejsou ani jablka ani hrušky.Děkuji
Výsev trávníku, 4.10.2013
Lze ještě teď dosévat zničený trávník, nebo lépe nechat až na jaro?Děkuji Sandy
Jahodník a kompost, 19.9.2013
Zajímalo by mně z jakého důvodu
Jahodník a kompost, 11.9.2013
Je vhodné dávat do kompostu starý jahodník?
Zpracování révy na šťávu, 4.10.2012
Mám na zahrádce révu, které se letos urodilo poměrně dost, ale ne tolik, aby z ní šlo udělat víno.Nezná někdo recept jak konzervovat révu jako štávu nebo džus na uskladnění.Děkuji
Bohemia nepřekonaná, 27.9.2012
Chci se zeptat, zda jste již začal se sběrem.Jsem z Liberecka nadm.v.cca 250m a nevím zda začít se sběrem.Jadérka jsou tmavá, jablíčka krásně vybarvená, ale zdá se mě, že ještě dost drží na stopce.Děkuji.Honza
Pěstování stevie sladké, 13.4.2012
Koupil jsem si stevii a teď by mne zajímalo: jak je náročná na zálivku Kde ji pěstovat (stanoviště slunce-stín) Jakou vyžaduje zeminu(kyselá-zásaditá) Předem děkuji Filip
Odrůda begonií, 13.3.2012
Existuje nějaká odrůda převislé begonie, která snáší přímé slunce?
Postřik proti plísni na rajčatech, 19.5.2011
Kdy jese provádí 1.postřik proti plísni na rajčatech Kuprikolem nebo podobnými přípravky
Rajče x paprika, 13.4.2011
Zajímalo by mě co je háklivější na ranní mrazíky, zda satba rajčat nebo poaprik.Děkuji Flint
Postřik proti kadeřavosti, 3.3.2011
Kdy mám provést postřik proti kadeřavosti?Šlo by to už nyní, i když jsou ráno mrazy pod -5°C?
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika