Paprika nasadila květy - je to brzy?



Mimmo - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2261) - 91.93 (?)
22.4.2021 18:58

Já jsem při venkovní výsadbě nechával pro zajímavost vždycky několik kvetoucích paprik nebo paprik s plůdky a zbytek (asi 90%) jsem měl z pozdějšího výsevu. Rostliny s květy a plůdky při výsadbě měly dříve plody. To mi vyhovovalo. Rostliny bez květů zase rychleji vyrostly. Nic jsem nezaštipoval, stejně jako místní zkušení paprikáři. V průběhu sezóny se růst srovnal. Když máte např. 200 sazeniček, můžete si dovolit několik nevyštípaných.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
               
Milan HP - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2755) - 6.138 (?), 23.4.2021 22:08

Zlatá slova: nechme Matku Přírodu co nejvíc napokoji. Ne, že by se to dalo úplně, ale všeho s mírou. Když jí do toho kecáme moc, většinou si spíš škodíme. A jí ještě víc.

Milan HP

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Mimmo - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2261) - 91.93 (?), 22.4.2021 18:58

Já jsem při venkovní výsadbě nechával pro zajímavost vždycky několik kvetoucích paprik nebo paprik s plůdky a zbytek (asi 90%) jsem měl z pozdějšího výsevu. Rostliny s květy a plůdky při výsadbě měly dříve plody. To mi vyhovovalo. Rostliny bez květů zase rychleji vyrostly. Nic jsem nezaštipoval, stejně jako místní zkušení paprikáři. V průběhu sezóny se růst srovnal. Když máte např. 200 sazeniček, můžete si dovolit několik nevyštípaných.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika