Odrůdy paprik



host - 8.194 (?)
19.2.2010 1:26

Mejku jsem taky vyzkoušel.Je to krásná velká paprika, ale je náročna na zálivku a hnojení.Když se jí nedostává plody hnijou.Další nevíhodou je že se prvních plodů dočkáte velmi dlouho.

Nyní už pár let pěstuji "FOLIKU" a je super.nenáročná, chutná,velmi brzy plodí, děti jí mají rádi, nepálí.A plodů mám že je rozdávám sousedům.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
               
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5577) - 155.12 (?), 14.1.2011 17:30
Pěkný macek! Samurai F1 je od SEMA. Taková nádherná paprika potřebuje teplé noci (při pěstování venku) aby narostla a dozrála, a těch v posledních letech moc nebývá, bohužel. Pak zbývá jedině foliák nebo skleník.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
mičurinec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3092) - 93.15 (?), 14.1.2011 17:43

souhlasim Mirku, mne Samurai venku nic moc, mnohe tzv.sklenikove mi venku plodi vytecne, Samurai hodnotim u me jako jednu z nejhorsich! Nemam na ni moc dobre vzpominky, s odrudam Fantazia, Gabriela se nemuze vubec srovnat...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 232.120 (?), 6.8.2014 18:40

Zde dávám názornou ukázku toho, jak to taky může dopadnout, když se vysejí semínka ze sklizené F1 v další sezóně.Originál byla krásná červená tlustostěnná a kopie-no posuďte sami.Malá-ani né 10cm, o síle stěny se ani nemá cenu bavit-zkrátka taková nedomrlá a ta promramorovatělá dužina vyhlíží velmi nevzhledně.Dál si dovolím upozornit, že jsem tyto papriky zkusil asi celkem 3ks a všechny byly po jedné na nic/moc rostlině nevalného vzrůstu.Dále jsem zkusil ještě jedem typ okopíroval a i tam je výsledek nevalný.Takže závěrem za mě.Už to víckrát nebudu pokoušet a pořídím si kvalitní osivo s dobrými předpoklady.J a Olí

,,kopírování už neééééé
,,kopírování už neééééé"
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 176.18 (?), 20.2.2010 21:09

Ozarovska mi byla doporučena jedním zahrádkářem, když jsem vybírala semena odrůd, vyzkoušela jsem ji a byla jsem spokojená, teď ji budu mít třetím rokem (venku na záhoně).           L.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 196.113 (?), 20.2.2010 21:36

špatně mě vzešly některé papriky, můžu ještě vysévat, doženou to?dík

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5577) - 155.12 (?), 20.2.2010 22:02
Neváhejte a sejte.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 191.35 (?), 8.3.2010 16:40

Corno ditoro rosso jsem pěstoval vloni venku v Hradci Králové a povedla se, mohu doporučit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 115.141 (?), 17.1.2011 21:50

S odrůdami Corno di Toro   (červená i žlutá varianta) mám celkem dobré zkušenosti, jsou jen trošku pozdnější. Obrázek je z druhé pol. října


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
mičurinec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3092) - 93.15 (?), 17.1.2011 21:58
corno di torro jsou dobre odrudy, plodi velmi hodne, u me nejsou tak pozdni, prelom cervence a srpna tusim jiz plodily... mozna jejich nevyhodou je jejich vyska, ze vsech odrud jsou nejvyssi... ale jinak treba na grilu je tato odruda super!
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 8.194 (?), 19.2.2010 1:26

Mejku jsem taky vyzkoušel.Je to krásná velká paprika, ale je náročna na zálivku a hnojení.Když se jí nedostává plody hnijou.Další nevíhodou je že se prvních plodů dočkáte velmi dlouho.

Nyní už pár let pěstuji "FOLIKU" a je super.nenáročná, chutná,velmi brzy plodí, děti jí mají rádi, nepálí.A plodů mám že je rozdávám sousedům.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika