Nejtěžší rajče



vimon - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (407) - 250.179 (?)
1.8.2017 18:50

O víkendu jsem sklidil rajče Dvoubarevné.

Dvoubarevné
Dvoubarevné
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
   
host - 6.34 (?), 4.11.2016 11:42
Takto vypadalo před uzráním.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 6.34 (?), 4.11.2016 11:56
Také narostlo plno vynikajících červených rajčat, ale ty vážily max do 600 g.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 6.34 (?), 4.11.2016 12:05
Samozřejmě je to bez jakékoliv chemie!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
vimon - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (407) - 250.179 (?), 1.8.2017 18:50

O víkendu jsem sklidil rajče Dvoubarevné.

Dvoubarevné
Dvoubarevné
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 173.17 (?), 1.8.2017 21:51

Na první pohled je vidět, že tto rajče vyrosto z megabloomu - z několika slepených pestíků -český název neznám. Tipl bych to na čtyři slepené květy.

           Vladimír

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Kamil Severa - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (109) - 164.68 (?), 10.8.2017 11:01
Brutus 666g a vedle pár divokých 1-2g

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 173.17 (?), 10.8.2017 12:27

Ten Brutus je pěkná velikost. U mne také bývá něco okolo 500-600 gramů, ale nesmí jich být moc na jednom vijanu.

Včera jsem sklidil první velká španělská rajčata (dříve než jiné roky). Specielně pro toto vlákno jsem vyfotil některé z nich, abych ukázal, proč nemám rád rajčata ze slepených pestíků. Sice jsou většinou největší, ale mně se nelíbí a také je z nich dost odpadu při použití. Proto všechny megabloomy na jaře vyštipuji, ale stane se, že něco přehlédnu. V tomto případě jedno Rosa de Huesca (2 pestíky) a jedno Zamorano (3-4 pestíky).
           Vladimír

Španělská rajčata
Španělská rajčata
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 147.246 (?), 11.8.2017 7:57

   Vladimíre, objevil jste letos ve svých novinkách rajče mimořádné chuti? Můžete mi vyjmenovat pár rajčat, která jsou podle vás nejchutnější.

    Děkuji Hana

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 173.17 (?), 11.8.2017 23:41

Mám opravdu rád skoro všechna rajčata. Těch, které mně nechutnaly bylo minimum. Rád si ďobnu jen tak na chuť nějaká cherry. Rajčata střední velikosti, kterým američaní říkají "slicers" kráječe (velikost jako naše hybridy) vlastně momentálně ani neopěstuji, takže nemohu říct, které mně nejvíce chutná (pěstuji sice přesev Kumata, ale ta většinou rozdám).  Z velkých rajčat mám nejraději ta růžová ve tvaru velkého srdce. Když si chci pochutnat na rajčeti, tak šáhnu po Ludmila´s Pink Heart, Mayo´s delight nebo po dvoubarevném srdci Orange Russian 117. Každý by si měl vyzkoušet, které rajče mu svou chutí vyhovuje, to znamená zkoušet a zkoušet. Já jsem během tří let vyzkoušel víc jak dvě stě odrůd rajčat a myslím si, že mám už vybráno.

           Vladimír

PS.: Nejprve si každý musí rozhodnout, jestli chce mít na zahradě krásná rajčata, nebo co nejchutnější nebo chce mít plno rajčat na zpracování a často i na rozdávání svým známým. A za tímto svým cílem jít. Sehnat semena by neměl být až zas takový problém.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 173.17 (?), 21.8.2017 23:09

Dnes po ránu jsem sklidil své letošní největší rajče, jak jinak než španělské Zamorano- 1233 g (chutné, masité, červené rajče s tenkou kůží). Je to rajče vyrostlé ze dvou slepených květů (pestíků), ale i přesto nevypadá až ta škaredě. Při manipulaci s ním se mně ho podařilo poškodit (prasklá kůže je vidět na obrázku) a tak mně nezbylo nic jiného, než si udělat po obědě rajčatový salát. Nakrájel jsem rajče na kostečky cca 1 -1, 5 cm, přidal k tomu jemně nakrájenou cibuli, zalil trochou olivového oleje a pár kapkami balzamikového octa. Trochu soli a čerstvého pepře. Do večera jsem ten salát celý spořádal- nemohu totiž kolem jít, aniž bych do něho zabořil lžíci.
           Vladimír
PS.: Z těch dalších velkých se zítra pokusím udělat salát šopský, ale nevím ještě co do něho všechno dám. To bude asi vrchol mého kuchařského umění pro zítřejší densmiley

Zamorano
Zamorano
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika