Melounoviště 2009



syky1977 - (20) - 3.125 (?)
9.7.2009 18:26
Tak moje rostlinky pěkně rostou, nejvíc ta jedna roubovaná která už zabírá plochu asi 4m čtvereční a je na ní asi 6 malých melounků nasazených na květ a daší se rychle objevují na koncích šlahounů.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 40.188 (?), 22.6.2009 23:37

To je nádhera a kolik už je květů a pidi melounků:)),je to srandovní-tašky na garáži-věřím, že jich naroste opravdu hodně-sluníčka budou mít dost-skvělý nápad-už i plevel roste-v tomle bude výhoda(málo plevelu) -já musím ty šlahouny pořád nazvedávat a vybírat plevel.Moc děkujeme za fotky-skvělé pokoukáníčko.Počasí je opravdu na prdlačku-mám strach je přikrýt nějakou textílii-protože si představuji jak na ni nateče spousta vody a to potom rostlinku poláme-no nevim co myslíte?ted už jsou delší do sklenic se nevlezou .Jak jste je přikryla? přeji už konečně hodně sluníčkapapa

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 40.188 (?), 22.6.2009 23:43

Jéé už to vidím na jedné fotce ten zábal do pláštěnky, zítra si ji koupím také jsou jako v bavlnce u Vás

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 151.38 (?), 23.6.2009 19:47

Ahojky.Měla bych jednu vyzkoušenou radu.K sazenici dám tyč nebo klacek, na něj dám igelit podle potřeby.Přihrnu hlínou a vytvořím klimatizační buňku.Igelit nahoře upevním gumičkou a trochu roztrhnu, aby se rostlinka nezapařila.Docela se jim daří.Přeji pěknou úrodu:-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 234.252 (?), 24.6.2009 8:04

Postrekujete proti plesni? Akým prípravkom?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 40.188 (?), 2.7.2009 11:24

Zdravím po deštivém týdnu mé melounové přátele.Tak co žijete-přežilo se? byl to děs, běs.Jedno malinké políčko co jsem měla ještě schované mi to asi zabilo:(ale to veliké ne-holky se drží.Přeji hodně sluníčka!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 38.202 (?), 5.7.2009 10:01

Jak máte velké melounky? Já je mám ve foliovníku a jsou velké jako nehet u palce u ruky. Ale je jich na každlé rostlince 3 až 5, to je myslím dost. Motají se mi na černé netkané textilii pod paprikama. Papriky jsou už metr vysoké, takže si nijak zatím nepřekáží. Pěstuji je tímto způsobem poprvé, tak nevím, jak se to bude dál vyvíjet a jak se tam budou vzájemně srovnávat. Mimo foliovník jich mám pár na záhonku a ty jsou jak ustřelené kecky.  Zatím z nich nekvete ani jeden. Mám odrůdu Lajko II a několik cukrových. Zkušenosti mi chybí, ale snad to dopadne dobře.  Stříkají se melouny také proti plísni Kuprikolem?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 71.2 (?), 5.7.2009 22:18

S plísní zatím (zaplaťpánbůh) žádné zkušenosti nemám. Nic to nechytá - dokonce ani od plesnivých okurků ve skleníku na sklonku léta... Jinak letos s úrodou nepočítám. Dokonce i ve skleníky kluci nerostou (teprve 4 pravé listy). :-(Narok to snad půjde líp. Tak přeji hodně sluníčka a Kuprikolem je netrapte ;-)

M.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
syky1977 - (20) - 3.125 (?), 9.7.2009 18:26
Tak moje rostlinky pěkně rostou, nejvíc ta jedna roubovaná která už zabírá plochu asi 4m čtvereční a je na ní asi 6 malých melounků nasazených na květ a daší se rychle objevují na koncích šlahounů.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5577) - 191.158 (?), 10.7.2009 16:06
A takhle to vypadá u mne. Mám čtyři sazenice roubovaného melounu ale jedna z nich jen živoří díky kroupám a chladu. Jsou na geotextilii a denně na ně prší. Mirek
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 40.188 (?), 10.7.2009 17:39

Máte to moooc pěkné.Počasí jim opravdu letos dává zabrat.Jeden den příjdu na zahradu koukám, že už se melounek vyloupl jako Vám a pak za 3 dny příjdu a melounek nikde:(kdyby nepršelo mááám jich tolik, že je ani nesním, ale tohle:(už se bojím co vůbec do září dozraje nebo je to zbytečná starost?uvidíme necháme se překvapit. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Kouří do místnosti29.5.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.5.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika