Ako spravne pestovat uhorky?



host - 207.90 (?)
29.5.2011 23:51
Nebuďte smutný, občas se to stane, že některý příspěvek zapadne.Tak to pojďme rozjet! Jak bude kolem 20 příspěvků, tak začnou psát i druzí. S tím hnojem jste to spravil dobre, okurky potřebují výživu a pokud nasazují na květ ještě i vodu, Povedete klasicky po zemi, nebo vertigo? Já bych letos chtěla zkusit vertigo.Máte jen pro sebe nebo i na kšeft? já jenom pro rodinu a na zavaření tak 80-100 sklinek, tak jsem zvědavá. Mám jeden dlouhý řádek cca 100 rostlinek. Zdravím a odepište
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
solide - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (415) - 78.100 (?), 21.3.2011 16:48, zobrazeno: 13256x

ahoj velmi pekne by som poprosil o radu. Zakupil som si semena a chcel by som tento rok zacat pestovat uhorky. Na nete som nasiel par clankov o tom ze treba vytvorit dlhsi jarok a do neho nastlat mastalny hnoj na to zem a nasledne zasiat semena. Neporadi mi niekto ako konkretne na to a ci sa to da este pripravit teraz v marci aby som mohol nasledne v aprili alebo maji siat semena uhoriek a ako dalej pokracovat? Dakujem J

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
solide - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (415) - 78.100 (?), 28.5.2011 8:48

tak som spravil jarok, do neho dal konsky hnoj na neho mensiu vrstvu hliny a do toho semienka uhoriek. Uhorky krasne rastu -:) Dakujem za pomoc 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Zelenáč Kenny - (29) - 188.200 (?), 29.5.2011 11:44
Nik sa vam neozval, a ani ja prepacte, pravdepodobne si vas clanok nik nevsimol. Ja vsimnut si, urcite poradim, no zial som nevidel... Ale tak hlavne ze sa vam dari ;)
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 207.90 (?), 29.5.2011 23:51
Nebuďte smutný, občas se to stane, že některý příspěvek zapadne.Tak to pojďme rozjet! Jak bude kolem 20 příspěvků, tak začnou psát i druzí. S tím hnojem jste to spravil dobre, okurky potřebují výživu a pokud nasazují na květ ještě i vodu, Povedete klasicky po zemi, nebo vertigo? Já bych letos chtěla zkusit vertigo.Máte jen pro sebe nebo i na kšeft? já jenom pro rodinu a na zavaření tak 80-100 sklinek, tak jsem zvědavá. Mám jeden dlouhý řádek cca 100 rostlinek. Zdravím a odepište
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 133.77 (?), 26.6.2011 20:06
Vie mi prosim niekto poradiť? Neviem kde som urobila chybu pri pestovani uhoriek... Krasne rastli, zakvitli, maju nasadne plody a tento týžden som si všimla, ze okraje listov ožltli. Čo mám urobit?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?13.6.2024
Kouří do místnosti10.6.2024
Traverzy IPE5.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?1.6.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika