Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý deń,

od začiatku pestovania paprik tento rok mam probem. Papriky su nejake zakrpatene listy dostanu skvrny zozltnu a opadaju. Keďže tento problem je dlhšie skušal som rozne veci. Polieval som ich hnojivom Kristalon a naposledy som striekal hnojivom na listy Paralux. Aj ked som nenašiel žiadneho škodcu skusal som ich strieknut postrekom Vertimec, Karate ale nic nepomaha. Vytiahol som celu priesadu ci nie je niečo pri koreni a nič som nenašiel. Korene ma pekne. Včera mi z ničoho nič 3ks. papriky zvädli a su uplne ovisnute. Nemate niekto nejaku radu alebo skusenosť čo je zle alebo chybne? Doteraz som s pestovaním paprík nemal problém až tento rok. Hnojene boli klasicky cereritom. Papriky su sadene pri zeleru ale to nemože byť problem, keďže takto ich sadim už roky. Papriky sú dookola ohradene netkanou textíliou a zhora voľne taže vzduch, vetranie je ok. Takto ich pestujeme už roky.

Asi 2 metre od paprik mam posadenu kapustu ale opišem to v inom prispevku tam je podobný problém.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika