Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Bohužel Vás musím varovat. Je to pravděpodobně infekce. Předloni se mi stalo něco velmi podobného. Nejdřív jsem si myslel, že je to od sluníčka. Ono v tom hrálo svou roli, ale ta skutečná příčina byla, že popálené tkáně byly již předtím napadené nejspíš plísňovou infekcí. Letos jsem se infekce zbavil, sluníčko svítí jako o závod a přesto se nic takového nevyskytlo. Zdravou tkáň listu slunce nepopálí. Nedokázal jsem ale přesně zjistit, o jakou chorobu se jedná, takže nevím, co Vám poradit, abyste teď udělal. V místnosti, kde jsem je pěstoval, jsem měl plíseň na zdi. Pokoj jsem vymaloval Eternalem po předchozí dezinfekci Savem a mám pokoj (doufám, že napořád).  Postižené listy ale rozhodně důsledně odstraňte, jsou zdrojem nákazy. Máte je ve skleníku? Pokud ne, doporučil bych je co nejdřív vyhodit ven. Tam se jim vedlo líp, rostly a měly plody, ale infekce se úplně nezbavily.

Milan HP

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika