Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

dík. Skleník určitě postav. Rozbít je může někdo i mně před domem. A zatím mi je rozbily jen jednou kroupy jako golfový míčky. Mám dva nevytápěné po 10m2. Do zimní zeleniny asi zatím nepůjdu. Ještě teď mám na záhoně pekingské zelí, několik hlávek špičatého zelí, mrkev, celer. A v jednom skleníku mi roste pár kapust, kadeřávek a kadeřavá petržel. Počkám, jaké výsledky bude mít Vladimír. Ze zkušenosti vím, že košťáloviny úplně všechny mrazy nevydrží, jednou jsem taky zkusil přezimovat hlávkový salát, ale rozhodly se v něm přezimovat taky mšice z celého skleníku a tak byl jimi v únoru úplně obalený. To mi jako zkušenost stačilo. Všechno má svůj čas. Začátkem února zase vyseju salát, špenát a košťáloviny a když bude příští rok aspoň podobný letošnímu, začnu ve skleníku sklízet salát v polovině dubna a květák a zelí koncem května. Pěstování zdar! Walter

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika