Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pani Ellen, Milane, tento rok som pestovala tieto bifteky:

Alice, Amana Orange, Ananas zebra, Black Elephant, Brad´s Black Hearth, Black Seaman, Brown Sugar,  Burgess Stuffing, Cherokee Purple Heart, Crushed Heart, Eva´s Amish stripe, EM champion,  Fresa, Japanesse Truffle, King Kong, La Carotina, Lithium Sunset, Lucid Gem, Malakhitovaja skatulka, Mazarini, Monkey Ass, Mrs.Schlaubaugh Fam. Strawberry, Not Purple Strawberry, Orange russian 117,  Or Pera D´Abruzzo,    Rebel Starfighter Prime, Rosado Zapatan,    Sleeping Giant, Tsar Truffle.

 K mojim najobľúbenejším patrili z nich aj vlaní a nesklamali ani tento rok potugalská Alice a španielska Fresa od Vladimíra. Absolútnym víťazom v ružovo- červených srdciach je však Mrs.Schlaubaugh Fam. Strawberry, neskutočne sladučká a šťavnatá, krásna tvarom, ľahko šúpateľná, s málo semienkami vhodná najmä pre tých, čo majú tráviace problémy. Medzi mojimi viacfarebnými VIP nesmú chýbať ani Orange russian117, Lucud Gem a Eva´s Amish Stripe, určite zaradím na budúci rok aj Ananas (Pineapple)Zebra so zaujímavou chuťou a veľkou úrodou obrovských plodov.Milo prekvapila aj talianska Or Pera D´Abruzzo, úrodnosťou, chuťou i zdravýnm rastom. Z tmavých srdcí zaradím na budúci rok aj Bradt Black Heart a Cherokee Purple Heart(chuťovo podobnú Cherokee Purple, ibaže úrodnejšiu s krajšími plodmi) a pomerne skorú, nižšiu kompaktnejšiu Dwarf Purple Heart. Zaujímavý(vnútri semienková jahoda),  zdravý, úrodný, suchší, chuťovo nie až tak výrazný Burgess Stuffing dám na budúci rok tiež- dobrý na sušenie, plnenie a pretlaky. Bifteky mi doteraz nejak nepraskali, jedine Black Prince a niečo po včerajších dažďoch.

  Eva T.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika