Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

pro "onfrapal":

Zdravím. Nejsem ani zkušení a začátečník, ale při pročítání internetu, když jsem si zjišťoval vše o rajčatech, jsem nenarazil na text, kde by se popisovalo, že zasazení stonku rajčete je špatně, ba naopak. Myslím si, že neexistuje pevné pravidlo a že na váš dotaz není jasná odpověď, ale rozhodně uděláte dobře, když zasadíte i stonek vytáhlé sazeničky. Jak se všude píše, ze stonku rajče vyhodí další kořeny to neznamená nic véc než čím více kořenů tím větší příjem živin a vody a větší růst a více síly do celé rostliny.

já osobně jsem sazenice ze sadbovače přesadil vš´č. děložních lístků, zahrnul jsem stonek co to dalo a ponechal růst. A pokud bych sázel sazeničku po první pravé lístky, asi bych zahrnoval jen čistý stonek, bez lístků, které bych odstranil.

Podle mě by se dalo rajče v podstatě sázet celé, bez listů, a nasazovalo by nové a nové kořeny, které nejsou na škodu.

Hodně úspěchů, Petr :-)

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika