Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den. Nepodařilo se mi zjistit jak napsat vlastní příspěvek a proto odepisují reakcí na již zadaný konkrétní článek. Letos poprvé jsem sám zkusil zasadit několik druhů rajčat, konkrétně 4, jejichž semínka jsem si objednal na internetu. Bylo to pro mě výzva, protože jsem prakticky slepý a bude pro mě velkým potěšením když budu ze svých výpěstků také sklízet. Je pro mě ovšem složitější vybrat od hodnou odrůdu a neplánuji se stát zahradníkem, který by každým rokem pěstoval několik druhů rajčat aby zjistil, která jsou dobrá a která ne. Proto jsem se chtěl obrátit na zde přítomné, o nichž jsem se dočetl, že mají za sebou velké a bohaté pěstitelské zkušenosti a také mnoho druhů semen. Já na internetu vybíral pouze podle doplňujících popisku jednotlivých odrůd takže nevím jak dana rajčata vypadají natož jak chutnají. Zdraví vás čerstvý zahradník, Petr Beneš. PS: protože nevím jak které rajče chutná s tak široké nabídky, proto přicházím s touto prosbou, i proto, že naše zahrádka není nafukovací a proto bych rád pěstoval nějaké ověřené odrůdy. Nemám zkušenosti s objednáváním ze zahraničí a samotné pěstování od semínka do konce pro mě s handicapem není tak snadné takže bych nechtěl ztrácet čas se zkoušením neznámých druhů, které bych nakonec nepěstoval. Děkuju za pochopení.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika