Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Rostliny vypadaly plus mínus stejně (tedy kromě zkrabacených plodů a přesunutí žloutnutí o patro výš) i před vodním půstem, který byl pouze zkouškou, zdali není problém v přemíře zálivky. Zálivku bych osobně u rajčat volil ne denní ale nejspíš ob den (ve vedrech), bohužel stejná závlaha obsluhuje i ostatní zeleninu vč. velmi mladých rostlinek, které by závlahu ob den nejspíš nepřežili.

Podmisky pod 20L květináče mi přišli extra nerentabilní, jelikož by stáli 3x víc než květináč samotný. Také jsem to bral tak, že bez podmisek se mi při denní zálivce rostliny neutopí.

Zkusím tedy hnojit část rotlin Wuxalem a část Kristalonem plod a květ a uvidím, jestli se něčeho dopátrám. Děkuji všem za rady a dám vědět, jak jsem dopadl.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika