Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Tak hlásím, jak jsem pochodil. 18.7. Jsem provedl postřik na list Wuxal Sus Kalcium.

Jelikož jsem žádné zlepšení po pár dnech nepozoroval, pátral jsem po dalších možných příčinách a zkusil jsem omezit zálivku - namísto každodenní závlahy, 6 dnů bez vody. Nyní po 5 dnech nepřítomnosti rajčata vypadají ještě hůře - žloutnutí listů se posunulo výše, u některých rostlin dokonce došlo ke zkrabacení povrchu nedozrálých plodů. Jakoby byl přerušen přísun živin. Vypadá to, že všechny vyšší odrůdy v kontejnerech jsou takto postiženy, zatímco odrůda Blumko vypadá bez jakýchkoliv problémů, přitom má identické podmínky (půda, zálivka, hnojení, umístění) jako výšší odrůdy (Start, Tornádo, Bejbino). 

Rád bych se zeptal na zkušenosti s potřikem Ca+Mg. Výrobce u Wuxalu uvádí stříkat max do doby 2 týdny před sklizní. Jelikož je slizeň v plném proudu, předpokládám, že provádět další záchrané postřiky není dobrý nápad. 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika