Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

O tom, že mně špatně klíčily semena Uragán F1 jsem psal já. Pěstoval jsem je v roce 2017 a také 2018. První rok ze starších semen, druhý rok za semen koupených v lednu 2018. Také jim asi nevyhovoval způsob mého pěstování sazenic.Leto této odrůdě dám poslední příležitost, jedno nebo dvě místa se vždycky najdou.

Přidám ještě hodnocení z druhé starny zeměkoule- z Kanady:

Znovu poroste:
1. Start S F1 - 57 DTM - To je můj oblíbený, protože je chuť č. 2 (CZ) a je to nejdřív. Mnohem lepší chuť než Toro F1, Burpee's Fourth of July & Early Treat a všechny 5 Stupických odrůd, které jsem letos vzrostl.
2. Uragan F1 - 63 DTM - Chuť je č. 1 z ČR, imho lepší než Start S. První a jediné semeno klíčí. trvalo 19 dní. Chuť je stejně dobrá jako americká hybrida v polovině období a je to dříve než všechny.
3. Toro F1 - 59 DTM - Chuť je č. 3 CZ. Rostliny jsou velmi energické a pro mě mnohem produktivnější než Start S. Z nich jsme udělali nějakou časnou / chutnou rajčatovou polévku.
Nebude znovu růst:

4. Gallant F1 - 71 DTM - Velmi krásná rostlina s hromadami hustého ovoce bez chuti. Zklamáním.
5. Charmant F1 - 58 DTM - Není to sladká třešeň, tak pro mě málo zajímavý. Chuť je v pořádku, podobně jako Juliet F1.
Rubinka jsem nevyrostla.
Datum osazení osiva bylo 16. dubna a datum zahájení plantáže bylo 3. června (6.9 týdenní okno).

           Vladimír

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika