Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Souhlasím s tím, že postřik fungicidy není pro zahrádkáře stoprocentní jistota, že rajčata přežijí atak plísně bramborové. Možná, když se člověk trefí s postřikem tak, že postříká, počasí se změní a začne plíseň, tak to bude fungovat. Ale co když plíseň začne za týden kdy již v rostlině, není tolik třeba té chemie z Acrobatu (s časem ubývá- proto ta O)L)nebo na rostlině jsou už nové listy nechráněné měďnatým prostředkem a přitom všem je počasí při kterém nelze stříkat?? Kolik postřiků a v jakých intervalech je potřeba, aby se možnost napadení limitně blížila k nule?

Jaký mají vlastně účinek všechna ta preventivní opatření která děláme (vyštipování spodních listů, různé stříšky, atd.). O kolik procent se sníží riziko napadení? Já toto všechno dělám pro klid duše a proto abych si později nevyčítal, že jsem nic nedělal. A když se stane, že rajčata z nějakého důvodu uhynou, tak si řeknu, že jsem víc udělat nemohl a jsem relativně spokojený.To je má filozofie při pěstování rajčat.

           Vladimír

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika