Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Pockala som este na klicenie niektorych semienok, kym zreferujem aj ja. Tiez patrim medzi adrenalinovych a objednala som semiena z ali... vyberala som predajcov z dobrymi referenciami a solidnymi fotkami. Vyhybam sa "modrym ruziam, jahodam etc". Klicivost je rozna. Papriky, paradajky 70-80%, listova zelenina cca 100%, cibuloviny 0-15% (celkovo mivsak klicia slabo aj nase), uhorky, tekvice 50-70%. Kukurica, fazula ani koreniovaova zelenina zatial neviem. Neobjednavam kvety a tie co mi poslali ako darcek som nevysiala. Celkovo som zatial, na to, ze to bol pokus, spokojna. Velmi vsak treba davat pozor, od koho objednavate. Od overenych predajcov je aj menej zamen. Nejake boli aj v mojom pripade, ale nic, co by bolo velky problem, alebo ma zruinovalo. Neosvedcilo sa mi - zemiaky, vyklicila redkovka. A vobec sa mi nedari jicama, je to vsak mojou neznalostou, lebo semena vyklicili, ale nevedela som im vytvorit podmienky, tak postupne rastlinky vyhynuli. A.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika