Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zkratka LSL znamená long self life znamená v češtině rajče s dlouhou trvanlivostí. Poprvé jsem o tom četl, když Ing. Prášil psal o nové odrůdě, kterou uvedli na trh (Bejbino). Napsal asi toto. Rajčata LSL když zčervenají a utrhnou se, tak se mohou dlouho skladovat, ale nikdy nedosáhnou tu správnou chuť. Kdežto rajče Bejbino když dostane červenou barvu se také mohou dlouho skladovat, ne sice tak dlouho jako LSL, ale během skladování dosáhnou výbornou chuť. Přiřadil jim značku MSL- midle self life (střední životnost). Podle mne asi ty s největší LSL jsou právě ta rajčata ze Supermraketů. Někde jsem četl, že rajčatům LSL chybí jeden gen, který se podílí na dozrávání. Ale jsou tady jistě lidé, kteří by to mohli vysvětlit lépe, já po tom nepátrám, protože pro mne to nemá žádný význam.

           Vladimír

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika