Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pro zajímavost zde uvedu, jak české hybridy hodnotí můj známý v Calgary (město známé hlavně zimními sporty- OH) v nadmořské výšce 1045 m n.m.:

Ahoj Vladimir, doufám, že jsi dobře. Vidím věci poněkud jinak než ty v ČR. Pro mě bylo léto také horké a velmi suché - hybridy CZ daly zralé ovoce dříve než jejich americké hybridní protějšky, a imho, existuje pár drahokamů. Zde jsou mé hodnocení a myšlenky:

Znovu poroste:
1. Start F1 - 57 DTM - Toto je můj oblíbený, protože je chuť č. 2 z CZ a je to nejdřív. Mnohem lepší chuť než Toro F1, Burpee's Fourth of July & Early Treat, a všechny 5 odrůd Stupické rostly v tomto roce.
2. Uragan F1 - 63 DTM - Chuť je č. 1 CZ, imho lepší než Start S. První a jediné semeno klíčí. trvalo 19 dní. Chuť je stejně dobrá jako americká hybrida v polovině období a je to dřív než všechny.
3. Toro F1 - 59 DTM - Chuť je č. 3 CZ. Rostliny jsou velmi energické a pro mě mnohem produktivnější než Start S. Z nich jsme udělali nějakou časnou / chutnou rajčatovou polévku.

Nebude znovu růst:
4. Gallant F1 - 71 DTM - Velmi krásná rostlina s hromadami hustého ovoce bez chuti. Zklamání.
5. Charmant F1 - 58 DTM - Není to sladká třešeň, tak pro mě málo zajímavý. Chuť je v pořádku, podobně jako Juliet F1.

Rubinka jsem nepěstoval.

Datum osazení osiva bylo 16. dubna a datum uvedení do provozu bylo 3. června (6,9 týdenní okno).

Pochopitelně tato rajčata pěstoval venku, šlo o takový malý test.

           Vladimír

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika