Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Já jsem to zkusíl loni (2019) na střeše na garáži. Sluníčko tam svítí celý den, střecha je natřená stříbrnou reflexní barvou. Použil jsem tu největší nádobu od Primalexu balení 40kg. Může mít možná tak 30 - 40 litrů objem. Znáte to ze supermarketů. Naplnil jsem to zahradnickým substrátem a dal jsem do toho 1 sazenici vodního melouna. Vyhnalo mi to dva šlahouny, na každém po cca 50cm se vždycky udělal malý melounek. Ale ty melounky sežloutly a odpadly. Na každém šlahounu se udržel jeden. Zalíval jsem to denně, ale ne moc, občas jsem to přihnojil kristalonem, nebo podobným hnojivem. Ty dva melouny v pohodě dozrály, byly jako když v obchodě koupíte menší meloun. Nevážil jsem je, ale měly okolo 25 cm v průměru a chuťově byly výborné. koupi sazenici, naplnit tu nádobu substrátem, každý den to zalívat, občas přihnojit a pak sklidit dva menší melouny není ekonomicky výhodné. Ale jako zábava je to dobré. Dneska jsem si koupil sazenice dvě. Jednu obyčejnou za dvacku a jednu roubovanou za 65 korun. Takže o víkendu osadím dvě nádoby a budu pozorovat, jestli ta roubovaná sazenice bude lepší. Přeju hodně zdaru.

Karel

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika