Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Já jsem Parto nikdy nepěstoval, ale firma SEMO ho uvádí stejně jako Bejbino a Torino jako rajče MSL, takže by to nemělo být jako rajčata prodávaná v supermarketech. Firma u těchto rajčat uvádí: Tyto typy mají příjemnou chuť a zvýšenou odolnost k praskání. Po utržení světlých plodů tyto pomalu dozrávají při pokojové teplotě 7-10 dnů a zůstávají pevné konzistence. U těchto odrůd není tvorba etylénu geneticky blokována, je pouze zpomalena. Supermarketová rajčata jsou LSL (long dself life) a mají geneticky blokovánu tvorbu etylénu, takže jsou červená, pevná, ale chuť se jim nemění. Jinak já Bejbino nikdy nekonzumuji  přímo ze stromku, ale ukládám si je doma a teprve potom po úplném dozrání mně chutnají.No každý máme jinou chuť.

         Mr Big

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika