Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Experimentuju s pestovanim palem ze seminek.  Hledam nekoho, kdo by obcas poradil, co a jak. Na oplatku bych mohl sehnat naka semena z ruznych druhu, co se vyskytuji u mexickych hranic. (Jih USA). Jezdim pravidelne do oblasti jizniho Texasu a kdyz zahlidnu neco zajimaveho, beru semena. Sice tomu skoro nerozumim ale experimentalne jsem vysadil semena Texas Fan Palm a neceho, co vypada jako palma z Kanar. Vsechno se ujalo pomerne bez potizi ale co se zrovinka deje, spicky sazenic jdou do hneda.

Na zaberu je jeden z mych prvnich pokusu. Mel jsem tady semena dost dlouho lezet (tri az ctyri roky)a nez je vyhodit, zkusil jsme jim dat sanci. Dal jsem je postupne do kelimku na kafe ale posledni dny se deje to, ze drobet zloutnou spicky vyhonku. Vody maji snad dostatek a je to destova.

Pripadnou radu, nebo drobnou spolupraci uvitam:-) lojzakabat@gmail.com

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika