Průtahové destiláty



host - 19.119 (?)
19.7.2017 9:26

Borovička je "národní nápoj" Slováků, dle deklarace se jedná o průtahový destilát.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
                     
host - 11.94 (?), 17.7.2017 20:19

Tedy: Když doma celá léta destiluji vodu do akumulátoru a jednou jsem pomocí tohoto skleněného přístroje předestiloval koupenou Vodku, dopustil jsem se již přestupku. Když jenom přemýšlím o tom, že bych mohl na skleněném destil. přístroji udělat z koupené Vodky průtahový destilát, dopustil jsem se přestupku ve stadiu pokusu.

Trestným je i držení hrnce, pekáče a lavoru, které mohu použít na výrobu alkoholu - nad hrnec s kvasem umístím lavor s vodou, pod který přistrčím pekáč na zachytávání kondenzátu, odkapávajícího ze dna toho lavoru. A nezachrání mne tvrzení, že v hrnci vařím v pekáči peču a v lavoru sy myji nohy...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 19.119 (?), 19.7.2017 9:26

Borovička je "národní nápoj" Slováků, dle deklarace se jedná o průtahový destilát.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 19.119 (?), 20.7.2017 11:37

K předchozímu příspěvku 19.7.2017 - 9:26
Děkuji dohlížejícímu adminovi, že z mého příspěvku, udělal nic neříkající blábol. Díky zrušené funkci „zřetězení“ nelze přidat odkaz v „neviditelné formě“ a příspěvek spadne pod „kuratelu“. Alespoň by mohl připsat, že příspěvek byl "upraven redakcí"!!


Stručný výtah - televize NEWS24 v USA ve své relaci uspořádala „školení“ pro své posluchače. Téma - jak se vyrábí Borovička na Slovensku. (následovala adresa videa)
Dozvěděl jsem se, že za odlesněním Slovenska může obliba alk.nápoje "Borovička", který se prý vyrábí z borovic, na jeho výrobu již padlo mnoho stromů a působí to velké „holiny“... dokonce se tím musela zabývat i EU (překlad z AJ byl ve slovenštině…). Jinak přeji hezký den.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika