Průtahové destiláty



host - 11.94 (?)
17.7.2017 20:19

Tedy: Když doma celá léta destiluji vodu do akumulátoru a jednou jsem pomocí tohoto skleněného přístroje předestiloval koupenou Vodku, dopustil jsem se již přestupku. Když jenom přemýšlím o tom, že bych mohl na skleněném destil. přístroji udělat z koupené Vodky průtahový destilát, dopustil jsem se přestupku ve stadiu pokusu.

Trestným je i držení hrnce, pekáče a lavoru, které mohu použít na výrobu alkoholu - nad hrnec s kvasem umístím lavor s vodou, pod který přistrčím pekáč na zachytávání kondenzátu, odkapávajícího ze dna toho lavoru. A nezachrání mne tvrzení, že v hrnci vařím v pekáči peču a v lavoru sy myji nohy...

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
                     
host - 11.94 (?), 17.7.2017 20:19

Tedy: Když doma celá léta destiluji vodu do akumulátoru a jednou jsem pomocí tohoto skleněného přístroje předestiloval koupenou Vodku, dopustil jsem se již přestupku. Když jenom přemýšlím o tom, že bych mohl na skleněném destil. přístroji udělat z koupené Vodky průtahový destilát, dopustil jsem se přestupku ve stadiu pokusu.

Trestným je i držení hrnce, pekáče a lavoru, které mohu použít na výrobu alkoholu - nad hrnec s kvasem umístím lavor s vodou, pod který přistrčím pekáč na zachytávání kondenzátu, odkapávajícího ze dna toho lavoru. A nezachrání mne tvrzení, že v hrnci vařím v pekáči peču a v lavoru sy myji nohy...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 19.119 (?), 19.7.2017 9:26

Borovička je "národní nápoj" Slováků, dle deklarace se jedná o průtahový destilát.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 19.119 (?), 20.7.2017 11:37

K předchozímu příspěvku 19.7.2017 - 9:26
Děkuji dohlížejícímu adminovi, že z mého příspěvku, udělal nic neříkající blábol. Díky zrušené funkci „zřetězení“ nelze přidat odkaz v „neviditelné formě“ a příspěvek spadne pod „kuratelu“. Alespoň by mohl připsat, že příspěvek byl "upraven redakcí"!!


Stručný výtah - televize NEWS24 v USA ve své relaci uspořádala „školení“ pro své posluchače. Téma - jak se vyrábí Borovička na Slovensku. (následovala adresa videa)
Dozvěděl jsem se, že za odlesněním Slovenska může obliba alk.nápoje "Borovička", který se prý vyrábí z borovic, na jeho výrobu již padlo mnoho stromů a působí to velké „holiny“... dokonce se tím musela zabývat i EU (překlad z AJ byl ve slovenštině…). Jinak přeji hezký den.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika