Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Předkap a jádro nema vubec ostrý přechod, na teplotu se vykašlete, protože množství ukapu je zavislé na druhu ovoce, kvalitě kvasu a dalších faktorech, navíc pokaždé muže být výkon kotle ohřevu trochu jiný a když napřiklad máte rychlejší náběch, tak se vám do předkapu dostane velmi brzo i část jádra, které je však stále ovlivněno těmi smrady. Proto ten pomalý náběh teploty a jímání po kapkách. Množství i teplota na které končím předek je vždy jiná. Takže jen na teploměr se nespoléhejte, když přepálítezačátek muže vám to smrdět i v 80 stC.. Z 10 ti litrů lutru, který má 30 procent vždy těch 200 ml jde nekompromisně, není třeba chutnat už po čichu je to jasné. Pak už přichází na řadu senzorika, já očuchávám a válím na jazyku vždy centimetr v panáčku naředěnej centimetrem vody. Když se mi to zdá super beru. Musím Vás ale uklidnit, že i kdyby jste z tohoto množství odkapal těch 200 ml a začal brát bez ochutnávání jádro, tak v tom nožství následného destilátu to nemužete poznat, protože to je dostatečné množství. Jen když přeženu rychlost náběhu a začátek,  což se mi taky stalo, tak jen vypnu topení, všechno vyleju zpět do lutru a hezky znova. V palírnách, kde mají lihoměry pod plombou odstraňují 1,5 až 2 litry z 300 litru kvasu. To vám mnohem více mohou pokazit výsledek dokapové složky. To z mých zkušeností. Snad se mnou budou i ostatní kolegové souhlasit. Honza

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika