Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

O tom doporučení přidat cukr samozřejmě vím a taky přidávám, ale už jsem to rozkvašoval na zkoušku i bez cukru, rozdíl byl jen v rychlosti a bouřlivosti rozkvašení zákvasu, ale to je asi logické, k aktivaci došlo tak jako tak. Zde jsem se vyjadřoval k tomu co je v návodu (jen přídavek vlažné vody) a i podle něj to funguje. 

Jsem taky člověk co má rád precizní prác, i se vším včetně zaklídání kvasu atd. si rá vyhraju a snažím se to dělat pořádně. Právě proto u některého ovoce používám tyto osmoticky odolné kvasinky, píšete o pěnění, určitě jste si všiml, že pěnivost je práve u těchto osmoticky odolných kvasinek minimální a za sebe můžu potvrdit, že to opravdu funguje. Ale např. do švestek jsem je letos nedal, ty mi vykvasily vždy perfektně, ale v minulých letech jsem je dával do všeho včetně ztekujících enzymu. Honza

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika