Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Poprvé chci pálit v oficiální pálenici v okolí Brna. Mám zkušenosti s domatínem a tím pádem i určité kvalitativní nároky. Jsem z této varianty, odevzdat svou práci a nechat ji dodělat někým jiným trochu nervózní, ale nemám na vybranou.

Pomalu mi dokvašuje 170l třešní a mám čerstvě založeno 130l meruněk.

Kvasy zakládám a vedu v dobré míře nejlépe jak si jen myslím že to jde. Kvalitní ovoce, čistota, v průběhu kvašení nedoplňuji, ideální teplota, kvasinky, výživa, kvasná zátka.

Na základě dojmů a výsledku prosím poraďte kvalitní pálenici v Brně či 30km okolí.

za 1. Potřebuji ať berou kvasy od 130l a více (myšleno bez míchání s cizím kvasem)

za 2. Ať je možné ovlivnit míru úkapu a dokapu. Jsem zvyklý dokap pod 60% krokovat po 0,5l až 0,2l a následně senzoricky rozhodnout co nakonec dát/nedát do jádra.

Děkuji vám za tipy.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika