Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Vcera jsem nalozil asi 40 kg susenych datli. Jsou sice s konzervantem e 202, coz je sorban draselny, ktery je ve vode rozpustny, ale konzervuje pouze v urcite koncentraci. Nemel by sublimovat, takze z kvasu by se do samotneho destilatu dostat nemel. Do 50 litrove becky jsem dal cca 20 kg datli a dolil odhadem 20 litru vody - asi do pulky sudu vodou. Tak, aby byly vsecny datle ponorene. Tim jsem naredil koncentrasi konzervantu a kvaseni muze vesele slapat... Pro sichr jsem tam dal jeste vinne kvasinky. Dnes rano uz to hezky pobublava, tak jsem na celkovy vysledek zvedavy. Datle jsem sehnal prosle zdarma za odvoz, tak porad lepsi, nez je vyhodit. O vysledku budu za par tydnu doufam uspesne referovat. host xxx.xxx.62.253 alias Mesány Jinak dekuji Rafaelovi za vsechny jeho prinosne informace k tomuto foru.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika