Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Dobrý sváteční den, mám drobný technický dotaz, pro Vás skušených asi trocha úsměvný.. Skouším a testuju (spíš začínám) protože "dedím" vinohrad po dedečkovi, kotrý dělá nejlepší víno, ale u nás je spíš v kurzu páleno. Takže můj první pokus z loňska, vínovice z druháku, byl uspokojivý až nadprůmer, já mu řýkam, že je jak z bonparů. Netřeba ani brzdit, ani hlava nebolí.. :) Vlastne ani nevím, jestli je to po Vašem skutečne druhák. Takoví mám od neho název na papírku (z výlisků z vína, vody a cukru; prokvasit, nechat sednou a vyčistit). Tenhle rok je extra pokus, to sem se mu radči ani nepriznal, podobný druhák + druhák z druhákových kvasnic z minulého roku (byly zdravé a voňavvé) + sedlé kvasnice z regulérního vína a dál standartní postup. To bude asi pro Vás moc. Má otázka tedy je kolik může orientačne víno dát vínovice.. asi neplatí, že ze 100 litrů 10% alkoholu je 20l 50tky minus nejakých 10% straty objemu - t.j. 18l pálenky ze 100l vína. Děkuji za odpověd a rady. Názory na moje pokusy budou asi těžký. :) Michal
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika