Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Abychom si to vyjasnili: PET lavhe jsou vyrobeny z polyethyltereftalátu (o tom, jak se to dělá se rozepisuji na tomto serveru jinde), nechci zdržovat. Tvrzení, že jakési vypláchnutí octem, tedy 8%-ní kys. octovou, je subjektivní, chemicky neopodstatněný vjem. Nevěřím. S PET lahvemi mám zkušenost z Egypta, 12 dní jsem tam skladoval svůj destilát, asi slivovici, opravdu jsem chuťovou změnu nezaznamenal a věřte mi, že je tam dost teplo a o chlupatosti jazyku ani nemluvě. S tzv. plastovými nádobami je to počertech jiné. Jedná se o polyethylen, zhusta tvrzený dioktylftaláty, tedy molekulami, které se mohou do víceprocentního destilátu dostávat extrakcí, na krátkodobý převoz destilátu z palírny ANO, ALE, než-li začne společensky zajímavá a často velmi úspěšná degustace přivezeného destilátu z palírny, musí se někdo zodpopvědný z rodiny najít, kdo destilát přelije do skla a pak, nechť se děje vůle Páně. Tlakový proplach ledvin... zdraví slosar-petr@seznam.cz

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika