Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Nu, vzhledem k tomu, ž jsem před časem opustil přípravu kvasu z podrcených jablek a nahradil je pálením z čistého moštu, neumím si dobře představit, že bych pálil z výlisků - tedy z odpadu při přípravě svého moštového kvasu. Právě té hmoty jsem se chtěl zbavit, m.j. proto, že metanol údajně vzniká i fermentací pektinů.
  Tím nechci říci, že by to nemohlo být dobré. Jednou dávno, v minulém režimu, kdy byla neúroda jablek a já potřeboval kořalku pro zednickou partu, jsem z výlisků (tehdy jsem se nebál přisladit) pálil. Pít se to dalo, zedníci ovšem nebyli žádní someliéři.
   Jaké úžasné komponenty myslíte že obsahují výlisky? Mně destlát z moštu přijde lahodnější, ale propastný rozdíl oproti drcenému kvasu z dobrých jablek - třeba jaderniček - to zase není.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika