Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Máte, pane inženýre, pravdu. Nemám ale po ruce moštárnu, ale nechal jsem si vyrobit lis na 100 litrů drti poháněný menším kompresorem. Domácí moštování je naštěstí u nás legální. Nejvíc času a námahy tak vezme sběr a třídění jablek, rozlévání a konzervace moštu a taky mytí a úklid.
    Jsem špatný včelař,  poslední dva roky mi včely toho medu moc nedaly. Navíc mor včelího plodu se blíží, pokud úly spálím, do nových nepůjdu. Takže se zákonem 61/97 Sb nebude vůbec žádný problém.
   Zákon doslova neznám, ale se zákazem medu mi to nedává logiku.  Zajímalo by mě, jak by si zákon poradil s přislazením kvasu odpařeným zahuštěným moštem, sušeným ovocem, neslazenými povidly. Stejně tak s kvasem ze samotného medu, namočených pláství a víček

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika