Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

do nového 5 lt dubového soudku /po procedurách s opakov.zavodněním vařicí a poté stud.vodou - dle doporučení výrobce/ jsem ve 2 případech uložil /a vždy na 6 měsíců/ nejprve bílou vínovici a poté červenou/.Vínovici jsem vydestilovat v labo podmínkách vždy z 10 lt italského vína /náramně se hodí sklen.demižony na další destiláty/.Bylo vždy uloženo cca 1,8 lt 45% vínovice a soudek byl v teplotě cca 15 C.Soudek mi v 1.případě vcucnul asi 1 lt a podruhé 0,6 lt vínovice-to mě poněkud více překvapilo, ale výsledný destilát je krásně hnědý a lahodný, byla nutná filtrace přes fïltrač.papír-je opravdu čirý.Už vyhlížím možnost dalšího nákupu obdobného vína a jednoznačně budu pokračovat.Do soudku zamýšlím uložit i kvalitnější víno -jak b66ude příp.ovlivněno předchozím plněním.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika