Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ja by som sa tohto pokusu rad zastal. Ved predsa existuje mnozstvo odrod tekvic, dýn. Urcite existuju sladke a aromaticke. moj dedko si pestoval takzvanu medovu tekvicu. mala gulata, nadherne vonala i chutila. v portugalsku maju tiez daku tekvicu figovolistu, ktora sa pouziva na vyrobu vynikajucej marmelady.

vodny melon, vie byt tiez fajn sladky a ma svoju typicku aromu.

opis dakeho spanielskeho:

Melónová sezóna, Piel De Sapo – španielsky zázrak

A taketo plody maju aj svoje vyhody. je to jednorocna rastlina, takze netreba cakat par rokov, kym zacne rodit strom, mozno aj spracovanie plodov by vedelo byt rychle a pri spravnom zahradkarceni aj vypestovanie by nemalo byt velmi pracne.

Urcite maju maly pomer kyselin, ale ved to vieme vyriesit. tak preco to nevyskusat? preco si z nich nevyrobit extrakt?

v tomto forume nam predsa ide o konstruktivnu diskusiu, ci?

a co sa tyka toho pouzita sacharazy povarenej v kyslom prostredi. hmm, mozno to ma zmysel trebars pri vyrobe napr. sipkoveho vina, ci destilatu z nich a ktovie kde este.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika