Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Máte pravdu. Vždycky jsem slyšel na pálenku z oskoruší jen chválu, cena pálenky je taky pořádně vysoká, tak když mi dal kamarád oskorušovici ochutnat, byl jsem velice zklamaný. Pálenka jemná, chuť ale nevýrazná, ani vůně nic moc. Schválně jsem jel do Tvarožné Lhoty, kde je každoročně soutěž a taky ochutnávka oskorušovice, byl jsem tam dokonce už třikrát, protože atmosféra je tam výborná. Ale ta slavná a drahá oskorušovice je dost mizérie. A to jsem koštoval podle místních fakt dobré vzorky. Koupil jsem tedy za velké peníze láhev oskorušovice s sebou a dal jsem ochutnat kamarádům. Všichni se shodli na tom, že to za ty peníze opravdu nestojí. Kořalku podobné chuti jsem pil kdysi na Východním Slovensku, ovšem tehdy jsem za litr zaplatil 90,- korun. 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika