Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Dobrý den mám na vás dotaz. Minulý rok jsem zakoupil kaštanovník setý asi 40 cm sazenici. Z jara už měla zvětšené pupeny ale pak jakoby mráz je zastavil. Později ale přeci jenom se nějaké pupeny probudily a stromek se trochu zalistil. Narostl minimálně a letos opět zvětšené pupeny ale dál nic. Letos jsem zakoupil ještě asi 2 metry veliký šlahoun ořešáku Hospozín červený.. měl už pěkné pupeny když jsem ho kupoval. Po výsadbě jsem čekal že se stromek zalisti ale nic. Jak kaštanovník tak ani ten ořešák. Strom jsem zasadil do pěkné hlíny opatřil pletivem proti hrabosum a kolem kmínku proti srncům. Vláhy dostatek a okolo zmrzlých tu bylo jen jeden den nad ránem max -2.2 jinak na nulu. Letos byly i mírnější pozdní mrazy soudě podle japonských javorů které mi ti zatím každý rok omrzly. Jelikož letos byly bez újmy Lehce omrzly buky. Jelikož jsme u vody a vím že je tu chladněji než jinde čekal bych že to mohl být mráz ale ten letos žádný velký nebyl. Měl by někdo nějaký tip co to může být? Nebo je to jen prostě špatná lokalita na tyto dřeviny. Podkrkonoší Semilsko. Díky za jakoukoliv radu.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika