Opadavani poupat



host - 26.146 (?)
8.1.2011 20:29
Zimní zahrada je něco jako pokoj, jenom je celý prosklený, většinou i s prosklenou střechou, takže rostliny tam mají dobré světelné podmínky. Může být vytápěná nebo temperovaná, takže v ní nemrzne, ale v zimě v ní mohou být jenom chladnomilné rostliny (např citrusy, oleandry, ibišky, prostě subtropy) Já mám zahradu vytápěnou, teplota neklesá pod 13 st (pokud jsou velmi silné mrazy), většinou je v ní mezi 15 - 18 st, takže vyhovuje většině rostlin. Zimní zahrada bývá propojená s domem

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
host - 230.216 (?), 6.1.2011 15:55

Prominte, zapomela jsem se podepsat.. Kozicka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 230.216 (?), 6.1.2011 16:07

Ja uz opravdu slepnu nebo blbnu. Podivala sem se na ten obrazek jeste jednou a shcilleriana to asi nebude neb ta ma za prve mensi kvety.. Uff Kozicka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 26.146 (?), 6.1.2011 20:11
Jsou to hybridy, já mám kytek hodně, orchidee aby v zimní zahradě pořád něco kvetlo, nespecializuji se na ně. Slepičince se musí hodně ředit, já bych to neriskovala. Hnojím nepravidelně, když si vzpomenu, mám ale v zahradě dobré podmínky, dobro vlhkost, rozptýlené světlo a teplo od podlahy. Iva
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 230.216 (?), 7.1.2011 0:50

Ivo,

dukuji,  nechci otravovat ale chtela bych se jeste zeptat co je definice 'zimni zahrady'?  Ten nazev 'zimni zahrada' se totiz oskytl nekolikrat v ruznych debatach. Asi to neni sklenik spise zaskleny balkon? Kozicka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 26.146 (?), 8.1.2011 20:29
Zimní zahrada je něco jako pokoj, jenom je celý prosklený, většinou i s prosklenou střechou, takže rostliny tam mají dobré světelné podmínky. Může být vytápěná nebo temperovaná, takže v ní nemrzne, ale v zimě v ní mohou být jenom chladnomilné rostliny (např citrusy, oleandry, ibišky, prostě subtropy) Já mám zahradu vytápěnou, teplota neklesá pod 13 st (pokud jsou velmi silné mrazy), většinou je v ní mezi 15 - 18 st, takže vyhovuje většině rostlin. Zimní zahrada bývá propojená s domem

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 230.216 (?), 8.1.2011 20:46

Ivo,

dekuji za fotku.Skutecne velmi pekne a Vase sbirka rostlin je nejenom rozsahla, ale vsechny vypadaji ciperne a zdrave. Moc se mi u Vas libi,  i ten vyhled  Gratuluji,  Kozicka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 151.182 (?), 9.1.2011 13:41

To je krása, to bych taky moc chtěla. Jak douho tuhle nádheru zaléváte?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 26.146 (?), 9.1.2011 20:34
Zálivka není nijak náročná vzhledem k teplotě, jaká tam je. Kytky mimo to zvládají spíš přesušení než přemokření. Orchidee máčím zhruba 1x za 10 - 14 dní, jak si vzpomenu nebo mám čas. Kytky potřebují zalít v průměru každý 3. - 5. den, vyjímečně častěj, pokud je slunečný den. Je to pro mě ale spíš relax, nedělá mně to potíže. Iva
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika