Opadavani poupat



host - 230.216 (?)
6.1.2011 15:55

Prominte, zapomela jsem se podepsat.. Kozicka

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
host - 230.216 (?), 6.1.2011 15:55

Prominte, zapomela jsem se podepsat.. Kozicka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 230.216 (?), 6.1.2011 16:07

Ja uz opravdu slepnu nebo blbnu. Podivala sem se na ten obrazek jeste jednou a shcilleriana to asi nebude neb ta ma za prve mensi kvety.. Uff Kozicka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 26.146 (?), 6.1.2011 20:11
Jsou to hybridy, já mám kytek hodně, orchidee aby v zimní zahradě pořád něco kvetlo, nespecializuji se na ně. Slepičince se musí hodně ředit, já bych to neriskovala. Hnojím nepravidelně, když si vzpomenu, mám ale v zahradě dobré podmínky, dobro vlhkost, rozptýlené světlo a teplo od podlahy. Iva
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 230.216 (?), 7.1.2011 0:50

Ivo,

dukuji,  nechci otravovat ale chtela bych se jeste zeptat co je definice 'zimni zahrady'?  Ten nazev 'zimni zahrada' se totiz oskytl nekolikrat v ruznych debatach. Asi to neni sklenik spise zaskleny balkon? Kozicka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 26.146 (?), 8.1.2011 20:29
Zimní zahrada je něco jako pokoj, jenom je celý prosklený, většinou i s prosklenou střechou, takže rostliny tam mají dobré světelné podmínky. Může být vytápěná nebo temperovaná, takže v ní nemrzne, ale v zimě v ní mohou být jenom chladnomilné rostliny (např citrusy, oleandry, ibišky, prostě subtropy) Já mám zahradu vytápěnou, teplota neklesá pod 13 st (pokud jsou velmi silné mrazy), většinou je v ní mezi 15 - 18 st, takže vyhovuje většině rostlin. Zimní zahrada bývá propojená s domem

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 230.216 (?), 8.1.2011 20:46

Ivo,

dekuji za fotku.Skutecne velmi pekne a Vase sbirka rostlin je nejenom rozsahla, ale vsechny vypadaji ciperne a zdrave. Moc se mi u Vas libi,  i ten vyhled  Gratuluji,  Kozicka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 151.182 (?), 9.1.2011 13:41

To je krása, to bych taky moc chtěla. Jak douho tuhle nádheru zaléváte?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 26.146 (?), 9.1.2011 20:34
Zálivka není nijak náročná vzhledem k teplotě, jaká tam je. Kytky mimo to zvládají spíš přesušení než přemokření. Orchidee máčím zhruba 1x za 10 - 14 dní, jak si vzpomenu nebo mám čas. Kytky potřebují zalít v průměru každý 3. - 5. den, vyjímečně častěj, pokud je slunečný den. Je to pro mě ale spíš relax, nedělá mně to potíže. Iva
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika