Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Nejak moc sa o ne nestarám. Hlavne aby nepreschol koreňový bal a aby zase neodhnili korene. Raz za mesiac im dám sprchu vo vani, sem- tam nepravidelne od jari do jesene prihnojím hnojivom na orchidey. V lete papučkovce letním v chládku pod stromami, ak majú práve vtedy nahodené puky tak ich mám vnútri. V zime na juhozápadnom a západnom okne.teplota 18- 22stupňov. Presadzovala som viackrát, lebo sa dosť rozrastajú a treba meniť substrát,  kvitnú nepravidelne, niekedy v kvetináči rozkvitajú postupne z nových výhonov počas celého roku po 1-2 stvoly, inokedy rozkvitne naraz 5-6 stvolov a potom 2 roky pauza(podľa druhov). Kedysi som sa im venovala dôslednejšie, teraz mám už podstatne menej druhov, aby som mala miesto na rajčiny. Eva T.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika