Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Milí pěstitelé bambusu, chtěla bych se zeptat jestli jsou bambusy jedovaté? Nikde jsem v literatuře nic na toto téma nenašla. Vím, že některé druhy jsou jedlé- konzumace bambusových výhonků. Taky zvířátka- Panda- se živí bambusem. Mám na zahradě bambus, který dorůstá do výšky cca 40-50cm, je mrazuvzdorný, jen okraje listů jsou suché, nebo oschlé. Listy má široce kopinaté. Rozrůstá se docela slušně. Stejný jsem viděla v Zoo Jihlava. Stalo se mi, že jsem při pletí záhonu ulomila výhon a nějakým nedopatřením či nepozorností se mi dostala vytékající šťáva z ulomenáho výhonu na ret pusy. Ikdyž jsem si to ihned umyla, tak mi ret svíral a pálil. Ret mi neotekl, ale byl to velmi divný pocit. Může to být způsobené, že to třeba obsahuje třísloviny jako slupka banánu??? Mám velké zdravotní komplikace a ráda bych věděla i kvůli malým dětem, jestli se může jednat o jedovatou rostlinu, abychom si dali větší pozor? Za odpovědi předem moc děkuji    Anna.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika