Zemní vruty pro kotvení plotů



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
Bobo-bobobo - (5) - 100.9 (?) 
31.3.2013 19:33

Co to bylo za značku, dělku a typ? A jak tedy ve výsledku slouží? To by mne docela zajímalo, slyšel jsem, že co se sežene v českých "bau", tak není nic moc. Tudíž by mne zajímalo, jaké jsou ty "přespolní"...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
discus.j - (11) - 68.179 (?), 6.4.2013 13:03

Zdravím, Krinner to nebyl, byla to nějaká značka toho obchodu, solidní zpracování, vizuálně dobrá vrstva žárového zinku na povrchu a dobře se s nimi šroubovalo. Délka byla 550 mm a průměr 60 mm. Plot na tom stojí cca 3 roky a zatím vše O.K. Sloupky z nerezových trubek jsem do nich upevnil tak, že se rovně zasunula a pak se použil zásyp z betonářského písku, zrno cca. 0 - 3 mm a fakt se divím, že to nejde pak už vytáhnout, ten písek se tam utemuje časem a působí to jako klín. Myslím že 2 kusy mi zbyly, tak mrknu jestli je najdu a zkusím přidat foto. Jirka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Maty - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (976) - 92.43 (?), 6.4.2013 15:40

Od pondělka budou vruty k dostání za 179Kč/ks v Lidlu, můžete kouknout, jak vypadají.  Ostatně, mám kladné zkušenosti s výrobky Lidlu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 149.89 (?), 6.4.2013 19:23

ja také máte na mysli potraviny doufám nebo ty auto-moto-dílenské-zahradkarské a kdo ví jaké veci z potravinových retezcu moc kvalitní nejsou totiž ;-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Maty - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (976) - 92.43 (?), 6.4.2013 19:28

Ba naopak, zatím mě nic nezklamalo... Počínaje termoprádlem, přes moto nabíječku, hobby nářadí a konče třeba led žárovkama...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 152.7 (?), 5.5.2013 17:46

S tímto souhlasím, ve všech směrech, taktéž jsem nebyl příznivcem,,hobby,, výrobků od potravinových řetězců, ale v Lidlu jsem se zatím nezklamal. Začal jsem maličkostmi jako jsou kombinačky, gumycuky apod. a směle v nakupování pokračuji. Počínaje velice povedeným el. hoblíkem, který už odpracoval dávno svou nízkou pořizovací cenu a jede bezproblémově dál. To samé s přímotopem s vlastním termostatem. A konče křovinořezem, který teda zatěžován moc není, ale funguje parádně. A věřím, že bude. Patky jsem tedy propásl. Ale zda na takovouto akci narazím, rozhodně nebudu váhat s nákupem. A zrovna bych je potřeboval. :D

Kutil Mára

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
discus.j - (11) - 68.179 (?), 6.4.2013 19:39

Tak jsem je našel a přikládám foto. Vpravo,  Krinner a vlevo ten z Bau a provedení je velmi podobné. V plotě je i několik kusů od Krinnera, ale těch jsem měl málo a tak tam je většina těch jiných a rozdíl zatím nula ale jak říkám, je to teprve 3 roky. Jirka


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
discus.j - (11) - 68.179 (?), 6.4.2013 19:40

a ještě detail


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 73.33 (?), 6.8.2013 12:33

Dobry den

Aky vysoky plot na tych zemnych vrutoch mate postaveny?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
discus.j - (11) - 68.179 (?), 6.8.2013 13:13

Zdravím, plot má 150 cm a stojí pořád bez problému. Dokonce při pokusu s tím zahýbat to vypadá jakoby se to časem ještě více utemovalo - máme jílovité podloží, ale je to jen subjektivní pocit, změřit se to nedá. Jirka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika