Vysokotlaký čistič Parkside PHD 150 A1



   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7   
      
host - 211.130 (?) 
23.2.2014 10:59

Teď ji mají v Lidlu opět, a já uvažuji o koupi...  Jak ste s ní spokojeni?

Umí tato Wapka i "nasávat" vodu? tj, když dám do sudu vodu, který bude víš nasaje si to wapka?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
         
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 220.186 (?), 23.2.2014 12:36

mám dojem, že samonasávací není, ale asi pro Vás nebude tolik práce, naplnit přívodní hadici (jako násosku) vodou a gravitace se již o další přítok postará.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 139.141 (?), 23.2.2014 15:49

Na poprvé jsem si řekl, že jdu do toho za ty prachy. Ale po přečtení recenzí a problém s náhradníma dílama na to prdím. Radši si koupím už vyhlídnutého Kärchra 5700. Je sice dražší, ale určitě mi dýl vydrží a když ne tak nebudu mít problém s dílama.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 169.254 (?), 24.2.2014 13:30

Kurňa, a mně se líbí a fakt bych se nedivi tomu, kdyby to vyráběla stejná činská fabrika jakto Karcher... podobnost je tam ohromná... jenom ta cena je mnohem nižší. Doklad okopíruji a pečlivě uschovám a uvidíme:-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 73.183 (?), 24.2.2014 19:48

Já mám z lidlu parkside příklepovou vrtačku. Jednou se mi tam zasekla spošť a já ji potřebovat, tak jsem ji rozdělal a opravil. A na co sem nenarazil, pod "obalem" byly dvě značky BOSCH :-D

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 12.234 (?), 27.2.2014 2:25

lidi neblázněte, četli jste ty negativní zkušenosti? já nechápu jak po jejich přečtení někdo ještě může uvažovat o koupi, obzvláště když na netu koupíte kvalitní přístroj Nilfisk za stejné nebo i nižší peníze než tuto čínu v "akci"

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 86.165 (?), 27.3.2014 18:07
Mam tuto wapku asi 4 roky dost sa pouziva auto, chodnik okolo domu, bazen... Kopu dalsieho funguje bez problemov mam aj krtka na potrubie a tym tlakom sa sam taha a preraza uplna spokojnost ziadne problemy
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 13.60 (?), 13.4.2014 16:18

jj, také mám tuto wapku několik let, používám ji na kde co - auto, zámkovku,.. - dnes však bohužel mi praskla pistole v slisovaném spoji, takže mám zároveň i spršku surprise, proto hledám, zda je možné koupit novou. Podle reakci v této diskusi ale asi budu mít smůlu, takže přesto stroj funguje bez problémů, už ho zřejmě nebudu moci používat. M.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 27.27 (?), 16.4.2014 9:02

pistole praská pořád, už objednávám druhou. Ještě jednou a letí to do šrotu celé. Objednáte na stránkách werco.cz - náhradní díly. Stáhněte si návod k obsluze a do ojbednávky jim napište číslo náhradního dílu, aby Vám došla správná. (Stříkací pistole... Art.-Nr. 91097399)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 192.242 (?), 23.4.2014 18:10

Tak čo sa značky Lavor týka, patrí medzi pomerne známich a kvalitných výrobcov a s uvedenou značkuo problémi pričasté nie su. Dostupnost príslušenstva a náhradných dielov je velmi dobrá.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika