Vysokotlaký čistič Parkside PHD 150 A1



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 191.182 (?) 
8.3.2012 17:37

Ahoj, já si kupuji vyrobky od značky FROG, která vyrábí čistící přípravky a jsem s nimi maximálně spokojená.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
               
host - 251.47 (?), 23.5.2011 16:01

Zdravím. Uvažuji také o pořízení této myčky, ale mám problém s připojením,  jelikož nemám v garáži vodovod.Proto by mne vážně zajímalo, jestli to má už někdo v praxi vyzkoušené, jestli myčka může fungovat jen z barelu s napuštěnou vodou (z vyvýšeného místa). Díky za info. P. Hudeček

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 228.191 (?), 16.7.2011 20:58
zdravím, práve je v akcii v Lídli Parkside PHD 100 A1 za 50euro, myslíte, že sa oplatí?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 228.191 (?), 16.7.2011 21:18
pre istotu dávam popis na Parkside PHD 100 A1: 1 predlžovací element s bajonetovým uzáverom 1 štandardná Vario tryska pre univerzálne použitie 1 Roto tryska pre zvýšený čistiaci výkon 1 penová tryska s fľašou čistiaceho prostriedku (350 ml) 4m dlhá vysokotlaková hadica rýchloprípojka na adaptér pre záhradnú hadicu výkonné čistenie s tlakom 100bar (max). 340 l/hod (max) príkon 1450W
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 249.2 (?), 1.2.2012 21:37

Zdravím, má někdo informaci o tom kdo tyto zařízení v ČR servisuje?Koupil jsem jej v akci v Lidlu, nemohu najít doklad a po 3.použití praskl tělo ovládací pistole a voda stříká do dlaně místo tryskou.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 80.47 (?), 21.2.2012 15:04

Servis na Parkside u nás seženeš těžko. také jsem si koupil tuto vysokotlakou čističku a jediné co mě uklidňovalo, byla 3 letá záruka (ta se samozřejmě vztahuje pouze na určité závady). Pak ať se za ty peníze třeba rozpadne.  Doporučuji vyzkoušet inzerci s koupí jiné nefunkční vysokotlaké čističky stejné značky, protože je vše z umělé hmoty a ten kdo v ní nechal přes zimu vodu a neuložil v teple, po letošních mrazech,  jí už na jaře nerozchodí! (přirovnejme to k zamrzlým motorkům odstřikovačů v autě)

Přeji mnoho štěstí v hledání.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 80.72 (?), 16.4.2012 22:04

dobrý den. mám asi stejný problém,  po několika použitích mi začala stříkat voda z prasklé trubky za pistolí v místě kde se připojuje další nástavec. je to mikroskopická trhlina, ale při použití začne při tlaku stříkat voda. pracně sháním servis. bohužel nemám doklad o koupi. toť vše. asi tím že to bylo levné tak za to platíme. :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 95.84 (?), 23.8.2012 8:03

Rovnaký problém. Po cca 4-5 použitií sa objavila prasklina na telese pištole a voda strieka bokom. Volal som do Lidla, mám našťastie blok, tak ho tam idem zaniesť. Na základe rovnakých skúseností viacerých používateľov usudzujem, že výrobca asi nezvolil vhodný materiál pištole (lacný recyklovaný plast). Tá nižšia cena je určite na úkor kvality použitých materiálov. Nabudúce asi radšej Karcher, aj keď za vyššiu cenu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 69.165 (?), 4.3.2012 18:25

Čistič mi fungoval dobře asi jednu hodinu, potom praskla pistole (protože je celá plastová) a bylo po mytí. Lidl se zachoval dobře, vyřízení reklamace trvalo sice 30 dní, ale potom mi vrátily peníze. Takže doporučuji značkové stroje které mají servis. Čau Jarda

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 115.50 (?), 7.3.2012 6:21

Také uvažuji o koupi této čističky, od zítra ji zase mají v Lidlu v akci. Rozhoduji se mezi Parkside a LAVOR Skipper junior 130. U Lavoru píšou, že má kovové čerpadlo a nerezové písty. Jde koupit pomale za stejnou cenu. I příslušenství má o něco málo bohatší. O něco málo menší tlak. Parkside má větší tlak a co se týče reklamace v supermarketech mám zatím jen pozitivní zkušenosti. Nekroutijou se tam a zatím všem co znám bez problémů vrátili peníze. Tak sem na vážkách. Nemá někdo zkušenosti s tou LAVOR Skipper?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika