Postrekovac Solo 402 - ma niekto?



adri - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (263) - 187.246 (?) 
18.5.2012 8:33, zobrazeno: 5940x

Zdravim Vas, planujem si zakupit postrekovac SOLO 402 - zaujal ma hlavne tou "zvoncekovou" nasadkou na konci, lebo herbicidne nadstavce na postrekovace su strasne velke. Ale na to, ze to ma kapacitu nejake 2 litre, mi pride 20€ dost. Mate s nim niekto skusenosti (myslim, ci ho za sezonu nehodim do kosa, lebo mi postreky aj napriek vyplachnutiu rozozeru ten kov alebo plast)? Ide mi hlavne o tu zvoncekovu nasadku. Poznate nejaku prakticku alternativu? (teraz nemyslim, ze tam vzdy budem paskou lepit teglik od jogurtu)...diky, adri

postrekovac solo 402
postrekovac solo 402
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 193.182 (?), 18.5.2012 15:40

Ja ho mam a som s nim spokojny, sice som s nim minuly rok strikal asi len 5 krat, ale ziadna hrdza niekde nie je. Je to kvalitne spracovany vyrobok, nadrzka je z pevneh oplastu. A ta kovova trubka je asi pochromovana. Paci sa mi, ze ho raz natlakujete a potom uz len striekate. Ta otocna tryska s krytom je dobra, hlavne ked striekate bokom, alebo hore (postrek nizkych konarov z dola). Vdaka krytu sa nedotykate potrekovej latky ked potrebuejte zmenit smer striekania.

Juraj

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
adri - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (263) - 187.246 (?), 22.5.2012 11:57

ďakujem za info... nikto ďalší ho doma nemá? adri

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Mičurin II - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1609) - 161.61 (?), 3.6.2012 22:18

Koupil jsem tento postřikovač letos na jaře.Nechtěl jsem se unáhlit s hodnocením, až po několikanásobném použití mohu prohlásit.Cena vysoká, kvalita odpovídající ceně.Zvláště pohodlný je prodloužený nástavec postřiku v základní výbavě a kloubové nastavení trysky.Čili stříkáte listy ze spodu a nic vám nekape na ruce.Ocenil jsem to zvláště při postřiku papriky (mšice) a angreštu.Jenom doporučuji. - Mičurin II.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 110.238 (?), 17.6.2012 8:39

Mam aj tento, odporučam, Solo postrekovače nesklamúyes

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika