Jaké zahradní nůžky?



bunny - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (813) - 67.176 (?)
24.10.2017 22:57

wolf garten rs-en 

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
         
Marvella - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (820) - 48.194 (?), 27.6.2014 11:17

Dobrý den, já mám zase s Fiskars jen ty nejlepší zlušenosti. Používám je již 15 let a jsou perfektní. Takže bych je nezatracovala. Marcela

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 6.7 (?), 27.6.2014 11:21

Ja som dal na skusenosti p. Vyslouzila a kupil som na vianoce sadu 2 wolf garden za naozaj smiesnu cenu. Velmi som s nimi spokojny. Trosku jedny vrzgaju, ale je pravda, ze som nerobil ziadnu udrzbu. Pracuju velmi kvalitne a su prijemne do ruky. Ked si budem chciet zdvihnut sebavedomie, kupim si nejake superznackove. cool Zatial mi tieto stacia. Kupil som od tejto firmy aj velke pakove, tie zas az take lacne neboli... pre svagra, co nie je velky zahradkar som zaobstaral z Lidlu za zlomok ceny. Ked som som vyskusal oboje, velmi som sa cudoval....nechal som si radsej oboje a dam prednost tym z lidlu. Tie z lidlu maju protikus noza v tvare obluku, ktory akoby kopiruje povrch konara...  velmi dobre sa preto s nimi pracuje. Ramena sa daju teleskopicky predlzovat. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 179.247 (?), 15.2.2015 19:26

úplne súhlasím, je pravda že vetvy krájajú no len do hrúbky cca2,5cm čo je vporiadku, ale ja vetvy nemeriam a pri trochu hrubších to už nožnice nevydržali, čo sa pri akýchkoľvek kovových nožniciach este nestalo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 157.239 (?), 15.2.2015 20:00

Hodně je to o rukách-jejich velikosti, šikovnosti i tvaru, citu. Já mám vel.rukavic 10, dlouhá léta používám jednoseč.n. KDS-kvituju rozměr. váhu, tvar rukojeti-vybrání pro prsty. Občas ufrnkne pérko, opotřebí se plastový protikus ostří, při akci je třeba chvílemi dotáhnout plochou matičku, ale cena je rozumná-cca třetinová proti F... S, která mi nesedí do ruky. Na révu, maliník, ostružiny jsem vzal zkusmo bezejmenné a laciné nůžky z T... A-a jdou lépe, než profi za stawink . S.P.,Ch.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
ales_22 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (262) - 9.129 (?), 15.2.2015 21:03

Rodiče léta používali takové staré kopáče s otáčejícím se kolečkem a pak druhé s rovným břitem řezajícím proti plastovému dorazu. Možná by stačilo je naostřit, ale i tak měly své odslouženo, takže jsem koupil Fiskars 111670 (P83) a jsem velmi spokojen. Mají ráčnový mechanizmus, díky kterému není nutné na malé větvičky rozevírat nůžky naplno a velké větve do 24 mm jdou řezat na třikrát s menší silou při každém řezu. To pro mně, jako pro chlapa, sice není to nejdůležitější, ale manželka by to mohla ocenit.

Ale určitě budou uspokojivě fungovat i levné nůžky. Dnešní technologie už prakticky neumožňují vyrobit vyloženě nefunkční nůžky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
fanatix - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (256) - 94.99 (?), 8.3.2015 21:14

S P83 som bol aj ja spokojný, dodnes. Toto je stav po 3 použitiach. Bohužial doklad o nákupe som vyhodil, takže bez reklamácie sad


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 56.250 (?), 5.4.2015 13:55

Dobrý den,

používám japonské ARS VS-8Z. Je to profesionálna kvalita, som veľmi spokojný.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 95.245 (?), 24.10.2017 22:42

Hľadám nožnice do cca 30 € (800 kč) Ktoré by ste mi odporučili z Bahco alebo z Lowe?  Ktoré by boli vhodné aj na strihanie stromov.
Väčšina z týchto značiek je okolo 40 €, sem tam som nasiel aj za 30, ale neviem či su na ovocne stromy vhodné, či to skor nie su na kríky alebo vinič.
Veľkosť stredná, a strihám konáre do priemeru asi 2 cm.
Za Vaše skusenosti budem vdačný.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
bunny - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (813) - 67.176 (?), 24.10.2017 22:57

wolf garten rs-en 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 182.227 (?), 25.10.2017 7:54

Zkuste Extol. Jsou levné a opravdu dobré. P

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika