Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

na tomto diskusním foru jsem se dočetla, že existuje hydrogel, který se přidá do zeminy a zajišťuje vláhu, proto jsem se minulý týden ptala v semenářství na hydrogel, bylo mi řečeno, že se nevyrábí, ale že mají nějaké granule, které si přádávají k rostlinám a zajišťují jim vláhu, měli malí kbelíček s těmito granulemi, snad 3-5 kg za 225 kg, jelikož jsem ještě musela dál cestovat a bylo to pro mě těžké, tak jsem to nekoupila. Ale určitě se tam zas zastavím a přečtu si návod a snad to potom koupím. Bylo by to pro mě řešení, kdybych to mohla dát do truhlíku a zajistit tak vláhu po dobu, co nejsem na chalupě. také jsem někde přečetla, že se dají dát na dno truhlíku jednorázové pleny, které mají v sobě gel. Chci to zkusit. Veruna

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika